Nagroda SDP imienia Eugeniusza Lokajskiego

Cześć! Zwariowany styczeń zakończył się prawdziwie mocnym akcentem. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nagrodziło mój fotoreportaż Nie samą Jagiellonią żyje Podlasie.

Wierni fani 🙂 moich listów pamiętają zdjęcia sprzed pół roku, które zrobiłem w Czeremsze. Link tu: title=”swamp”>http://mieczyslawpawlowicz.pl/w-drodze/nie-sama-jagiellonia-zyje-podlasie/
Na wczorajszej uroczystości jeden z jurorów Jerzy Gumowski wygłosił taką laudację, że nie byłem pewny czy to na pewno o moich zdjęciach 😀 Na wystawie w siedzibie SDP znajdziecie sześć zdjęć. Do konkursu zgłosiłem osiem. Niestety piony zostały „ocenzurowane” 😛 więc zobaczycie je tylko poniżej. Na planszach mała nieścisłość, bo polski zespół został klubowym mistrzem świata w 2015 (pewnie pomyłka, bo napisałem „w ubiegłym roku” na grudniowej karcie zgłoszeniowej 🙂 ), no i na dyplomie skrócony tytuł 🙂 Ale to wszystko drobiazgi. Bo i tak strasznie się cieszę!
Pozdrawiam
Mieczysław
Warszawa 1 lutego 2017
PS Wystawa ma pojechać potem na Mazury, o czym mam nadzieję poinformuję w stosownym czasie. Zdjęcie z gali autorstwa Sławomira Rosieckiego. Dzięki!

patagonia01_blg

patagonia02_blg

patagonia03_blg

patagonia04_blg

patagonia05_blg

patagonia06_blg

patagonia07_blg

patagonia08_blg
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz