Nagroda SDP imienia Eugeniusza Lokajskiego

Cześć! Zwariowany styczeń zakończył się prawdziwie mocnym akcentem. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nagrodziło mój fotoreportaż Nie samą Jagiellonią żyje Podlasie.

Wierni fani 🙂 moich listów pamiętają zdjęcia sprzed pół roku, które zrobiłem w Czeremsze. Link tu: title=”swamp”>http://mieczyslawpawlowicz.pl/w-drodze/nie-sama-jagiellonia-zyje-podlasie/
Na wczorajszej uroczystości jeden z jurorów Jerzy Gumowski wygłosił taką laudację, że nie byłem pewny czy to na pewno o moich zdjęciach 😀 Na wystawie w siedzibie SDP znajdziecie sześć zdjęć. Do konkursu zgłosiłem osiem. Niestety piony zostały „ocenzurowane” 😛 więc zobaczycie je tylko poniżej. Na planszach mała nieścisłość, bo polski zespół został klubowym mistrzem świata w 2015 (pewnie pomyłka, bo napisałem „w ubiegłym roku” na grudniowej karcie zgłoszeniowej 🙂 ), no i na dyplomie skrócony tytuł 🙂 Ale to wszystko drobiazgi. Bo i tak strasznie się cieszę!
Pozdrawiam
Mieczysław
Warszawa 1 lutego 2017
PS Wystawa ma pojechać potem na Mazury, o czym mam nadzieję poinformuję w stosownym czasie. Zdjęcie z gali autorstwa Sławomira Rosieckiego. Dzięki!

patagonia01_blg

patagonia02_blg

patagonia03_blg

patagonia04_blg

patagonia05_blg

patagonia06_blg

patagonia07_blg

patagonia08_blg
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] sprzed dwóch lat to zobaczycie także bohaterki mojego materiału sprzed dwóch lat 🙂 http://mieczyslawpawlowicz.pl/1000-slow/nagroda-sdp-imienia-eugeniusza-lokajskiego/ Trudno nie mieć sentymentu do tej dyscypliny 🙂 I w przeciwieństwie do Mundialu: tu błotem […]